Квитки на RAU Expo 2022 за спецціною

Запрошуємо на найбільшу зустріч рітейлу країни – щорічну виставку RAU EXPO – 2022, яка відбудеться 2-3 листопада в Києві. Захід відбудеться в офлайн-форматі з дотриманням усіх норм безпеки, які відповідають вимогам сьогодення.

RAU Expo 2022 буде присвячена відновленню та розвитку галузі торгівлі, яка зазнає значних втрат під час війни. Головна тема — «Be brave like UA retailers: відновлення та розвиток галузі». Важливе питання заходу, якому буде присвячено багато часу – не тільки як протриматися, але й як відновити галузь.

Чому варто приєднатися?

  1. Тут будуть усі, хто вистояв у воєнний час

Традиційно на RAU EXPO з’їжджаються представники рітейлу та девелопери з усієї країни. Цього разу це будуть не просто лідери індустрії, тут зберуться переможці, які в складні часи залишаються в країні – працюють, допомагають відновлювати економіку та підтримують ЗСУ. Справжні лідери – трендсеттери у своїх напрямках!

  1. Досвід, завдяки якому тримається рітейл

Принципово нова конференц-програма RAU EXPO – 2022, яка найповніше розкриє досвід рітейлерів під час повномасштабного вторгнення, дозволить обмінятися підходами та створити колаборації. Вона складатиметься з 10 тематичних сесій, в яких виступить близько 50 ТОП-спікерів.

  1. Місце, де можна знайти надійного партнера

У воєнний час це так важливо – знайти тих, хто не підведе у скрутну годину. RAU EXPO – 2022 – саме те місце, де збираються надійні партнери для бізнесу, які вже не один рік працюють у галузі та якісно надають послуги для рітейлу.

  1. Активність нон-стоп

На заході у вас не буде жодної вільної хвилини: насичена конференц-програма з виступами лідерів галузі, найкращі експоненти й презентації компаній, зустрічі й нові корисні знайомства, обмін думками та досвідом. Все це в одному місці – ви маєте тут бути!

Експо-зону представлять близько 60 компаній, серед них — Budhouse Group, Dragon Capital, Bizerba, Synergy Construction, Consulting for Retail, Diodika, CPG, Мідсан, Ewave mobile, Textilbox, Ava Tech, Lumiere, WRS, CHM software, РЕНОМЕ СМАРТ та ін.

Під час повітряної тривоги програма заходу зупинятиметься і всі учасники події будуть запрошені до укриття, яке розташоване на локації на мінус першому поверсі. Також поруч розташована станція метро Олімпійська, яку можна використовувати як укриття.

З міркувань безпеки ми не вказуємо місце події публічно в рекламі/на сайті тощо і просимо вас не робити цього.

Тільки до 13 жовтня діє спеціальна ціна на квиткиhttps://expo.rau.ua

Встигніть придбати квитки за вигідною ціною для себе та своїх колег!

ПАРТНЕРИ

Контактна особа з питань реєстрації:

Контактні особи з питань реклами та партнерства: